Monthly Archives: Ιούνιος 2020

ΕΠΙΔΟΣΗ ΕΛΕΓΧΩΝ ΚΑΙ ΤΙΤΛΩΝ ΠΡΟΟΔΟΥ

2Ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι  την Παρασκευή 26/06/2020  θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου , οι τίτλοι προόδου καθώς και οι απολυτήριοι τίτλοι της ΣΤ΄ τάξης στους μαθητές χωρίς την παρουσία γονέων . Οι μαθητές της Α΄,Β΄,Γ΄ και ΣΤ΄ τάξης που παρακολούθησαν τα μαθήματα του πρώτου τμήματος θα λάβουν τους παραπάνω τίτλους από τις 8:30πμ έως τις 9:00πμ, ενώ οι μαθητές των παραπάνω τάξεων που παρακολούθησαν τα μαθήματα του δευτέρου τμήματος θα λάβουν τους τίτλους τους από τις 9:15πμ μέχρι 9:45πμ. Οι μαθητές της Δ΄ και Ε΄ τάξης θα λάβουν τους τίτλους τους  από τις 8:30πμ έως τις 9:00πμ. Παρακαλώ να φροντίσετε για την ασφαλή αποχώρηση των παιδιών σας σύμφωνα με τα παραπάνω ωράρια.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ