Δωρεά βιβλίων από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Με μεγάλη μας χαρά και εκτίμηση θέλουμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας προς τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 2ουΔημοτικού Σχολείου Μελίκης για την γενναιόδωρη αγορά βιβλίων για τη Σχολική Βιβλιοθήκη και σετ πειραμάτων για τον εξοπλισμού του σχολείου μας. Η συμβολή τους είναι ανεκτίμητη και ενισχύει ουσιαστικά το εκπαιδευτικό έργο που επιτελούμε καθημερινά. Οι πόροι αυτοί θα συμβάλουν στη βελτίωση του περιβάλλοντος μάθησης των μαθητών/τριών μας και θα τους/τις προσφέρουν πολύτιμες ευκαιρίες για εξέλιξη και δημιουργική έκφραση. Θέλουμε να εκφράσουμε την ευγνωμοσύνη μας προς όλα τα μέλη του συλλόγου για τις συνεχείς τους προσπάθειες και το αφοσιωμένο τους έργο προς όφελος της εκπαιδευτικής μας κοινότητας.